Early Motion- een actief en positief begin van de dag.
We gaan dansen en bewegen op de dinsdagochtend. Actief en creatief bezig zijn en leuke mensen ontmoeten. Iedereen kan meedoen, ongeacht ervaring, conditie of beperking. Wees welkom en dans mee.
We beginnen met een warming up gevolgd door het werken aan een choreografie. We zullen werken in de stijlen jazz, modern en werelddans.
Deze les is voor iedereen toegankelijk die niet piepjong meer is.
Draag gemakkelijk zittende kleding waar je goed in kunt bewegen.
Marjolein: "'Dansen is voor iedereen. Juist mensen die ouder worden kunnen veel baat hebben bij een dansles. Het houdt niet alleen je conditie op peil maar integreert verschillende breinfuncties tegelijkertijd. Zowel emoties, muzikaliteit en cognitieve functies worden aangesproken waardoor je je brein blijft uitdagen. Dansen houdt je jong, geeft minder stress en is goed voor je stemming.''