Reis kriskras mee door de teken- en schilderwereld
In deze cursus reizen we kriskras door de wereld van het tekenen en schilderen. Ambachtelijke vaardigheden als het klassieke landschap of het stilleven worden afgewisseld met experimenten. Vaste elementen zijn waarneming en fantasie, de juiste werkhouding, materiaalgebruik, compositie en speelse oefeningen.
Centraal bij deze cursus staat de vreugde van het ontdekken. In een rustig tempo bouwen we een werkstuk op. Elke les sluiten we af met een werkbespreking. Ook eigen wensen van de deelnemers worden zoveel mogelijk meegenomen... laat je horen!
Deze cursus is zowel geschikt voor beginners als gevorderden.
Materiaal
Het cursusgeld is inclusief papier en verf, maar exclusief penselen.
Nieuwkomers kunnen de eerste les gebruik maken van de aanwezige en penselen. De docent informeert de cursisten over wat zij het beste aan kunnen schaffen.