Olieverf schilderen (Ashti)

Cursus
Olieverfpeter02

Ontdek de mogelijkheden van olieverf

Waarom is olieverf zo aantrekkelijk en wat kun je meer of anders dan met acrylverf?
Olieverf behoudt zijn kleur en kan zowel heel dik als dun gelaagd opgebracht worden. In deze cursus krijg je een brede basis van alle mogelijkheden, klassieke en hedendaagse technieken. De techniek volgt op de inhoud.
Met uitdagende en prikkelende opdrachten daagt de docent je uit in je ontwikkeling. Door veel afwisseling en variatie bouw je aan je eigen ‘portfolio’.

Voor wie

Deze cursus is zowel voor de beginnende liefhebber, als voor de voor de gedreven semi-professional.

Materiaal

  • De cursusprijs is inclusief papier.
  • De eerste les kan je gebruik maken van aanwezige materialen. Daarna gebruik je eigen verf en penselen.
  • De docent kan je advies geven over aan te schaffen materiaal.
Materialen Schilderen

Over de docent

Ashti Schuit

Ashti Schuit

Beeldend kunstenaar en docent Ashti Schuit tekent en schildert al haar hele leven. Wat begon met een kinder-knutselclub in de leegstaande winkel van haar ouders, resulteerde in een lange loopbaan als docent beeldende vorming in het MBO en creatief therapeut in de psychiatrie. Zij vindt het leuk om te experimenteren met verschillende materialen en technieken. Daarbij is de zichtbare wereld om ons heen, met name de natuur in de omgeving van Waterland, vaak haar inspiratiebron. Het gaat haar daarbij niet zozeer om een hele realistische weergave, maar vooral om het oproepen van een bepaalde stemming of gevoel in een schilderij. In haar lessen streeft ze ernaar om cursisten goed te leren kijken en ieder op haar eigen niveau steeds een stapje verder te brengen in haar leerproces. Het geven van opbouwende feedback vanuit respect voor elkaar is daarbij een belangrijke voorwaarde. Naast haar werk als beeldend kunstenaar geeft zij op diverse plekken teken- en schilderlessen, op scholen, in kunstcentra en in haar eigen atelier in Monnickendam.