Het thema van de PurVak in de zomervakantie is: Bouwmeesters van de toekomst
PurVak bij Cultuurhuis Wherelant

PurVak bij Cultuurhuis Wherelant
Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar:
dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 augustus
Bij Cultuurhuis Wherelant kun je deze week meedoen met allerlei creatieve workshops. Per dag zijn er verschillende activiteiten die zowel in de ochtend als in de middag plaatsvinden. Aan het begin van een blok (ochtend of middag), mogen alle kinderen twee workshops uitkiezen. Ze krijgen daarvoor kaartjes. Per workshop is een vast aantal kaartjes beschikbaar. Zijn de kaartjes op, dan is de workshop vol. In dat geval kies je een andere workshop waar wel nog kaartjes voor zijn.
De eerste workshop duurt ruim een uur. Daarna draait iedereen door naar de tweede workshop, die ook ruim een uur duurt. Je kunt in één ochtend dus niet alles doen, maar je kunt natuurlijk wel in de middag terugkomen en twee andere workshops kiezen.
Workshops in de zomervakantie

Praktische informatie
Het ochtendprogramma is van 10.00 tot 12.30 uur. Het middagprogramma is van 13.30 tot 16.00 uur. Kom s.v.p. zoveel mogelijk bij de start van de ochtend of middag, dan missen de kinderen de uitleg niet.
Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig. Aan het einde van de ochtend of middag kan iedereen weer opgehaald worden.
Locatie: Cultuurhuis Wherelant, Van IJsendijkstraat 403 in Purmerend.

Kijk voor een overzicht van alle Purmerendse Vakantieactiviteiten op purvak.nl
Onze PurVak-partners: